Firma Profili

Biz Kimiz?

Şirketimiz 1985 yılından bu yana Yassı Demir Çelik sektöründe siyah sac, galvanizli sac, boyalı sac, boru ve profil ürünlerinin ticaretini yapmakta olup, Türkiye’nin önde gelen çelik servis merkezlerinden biridir.

Bunun yanında grup firmalarımız içerisinde yer alan Toprakkale Sac 2010 yılında yapmış olduğu yatırımla birlikte baklavalı sac, gözyaşı desenli sac ve genişletilmiş metal üretimi yapmaktadır.

Şirketimiz ayrıca ihracata yönelik yurtdışı çalışmalarını devam ettirmekte olup,2017 yılında demir ve demir dışı metaller sektöründe Anadolu’nun 16’ncı,tüm sektörlerde ise yine Anadolu’nun en büyük 87’nci ihracatçısı olmuştur.

 

1985’TEN BERİ KALİTENİN VE GÜVENİN ADRESİ

Bir güven sembolü olan EDİP METAL ismini zirvede tutmak ve sektördeki pazar payını artırmak için durmadan çalışıyoruz.


Misyon

Metal ve metal ürünleri sektöründe kaliteden ödün vermeden müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve müşteriye sunduğumuz hizmetleri en üst seviyede yerine getirmek.
-Çalışan personelimizin memnuniyetini ve tatmini en üst seviyede sağlamak ve bir takım çalışması içinde hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.
-Bir güven sembolü olan EDİP METAL ismini zirvede tutmak.
-Sektördeki pazar payını sürekli artırmak.

Vizyon

Firmamız kuruluşundan bu yana Türkiye’nin her bölgesine uzman ve tecrübeli kadrosu ile kaliteden Ödün vermeden hizmet vermekte olup, aynı performansı yurtdışında da sergileyip uluslararası arenada da etkin bir marka olmayı hedeflemiştir.